پیام مشاور رازقی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

روز حمایت از صنایع کوچک را به همه فرصت‌آفرینان و مدیر-مالکانی که با شجاعت و نوآوری، فرصتی را تبدیل به یک کسب‌وکار کرده‌اند تبریک می‌گویم. در تمام دنیا شرکتهای خرد، کوچک و متوسط هستند که بار اصلی اشتغالزایی و رونق اقتصادی را به دوش می‌کشند و کشور ما نیز مستثنی نیست. این صنایع اگرچه از حمایت‌های دولتی استفاده می‌کنند ولی شخص فرصت‌آفرین است که نقش اصلی را در موفقیت شرکت و پیشبرد آن در تلاطم‌های محیطی دارد. امیدواریم شرایط دشوار اقتصادی فعلی را با روحیه کارآفرینانه و نگرش مثبت پشت سر بگذارید و امیدواریم بتوانیم در کنار یکدیگر، آینده روشن‌تری را برای شرکتهای SME شکل دهیم.
پیام مشاور براتی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

امروزه در بسیاری از کشورهای جهان، شرکت­های کوچک تا متوسط به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصاد شمرده می‌­شوند. مدیران این شرکت­ها بر خلاف شرکت­های بزرگ تأثیرات بیشتری از تغییرات محیطی می­‌پذیرند و در نتیجه نیاز به دانش و مهارت بالایی برای مدیریت سازمان­ خود در مقابل این تغییرات دارند. این دانش و تجربیات می­‌تواند توسط مدیران موفق دیگر و مشاوران مدیریت به آنها انتقال یابد. ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران فعال در این بخش از صنعت کشورمان، امیدواریم به عنوان مشاور ما نیز بتوانیم نقش موثری در موفقیت کسب‌وکارشان داشته باشیم.

پیام مشاور کرمی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

21 ام مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک را به همه صنعتگران، مدیران شرکت‌ها، مدیران و متخصصان منابع انسانی و شاغلین در بخش صنایع کوچک و متوسط تبریک می‌گویم. امیدواریم که شرکت‌های ایرانی در این بخش بتوانند با کمک همدیگر و تیم‌های متخصص و علاقمند به توسعه این شرکت‌ها، روش‌های نوینی را برای پاسخگوئی به چالش‌های منابع انسانی در شرایط اقتصادی کنونی ایجاد کنند.

استفاده از مطالب وب سایت نجات  فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نجات می‌باشد

گروه نجات یک مجموعه مشاوره‌ و آموزش در حوزه مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ، ایجاد شده و به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه میدهد.

تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش کوچه ۳۷، پلاک ۹۶، طبقه ۲، واحد ۵، کدپستی:۱۴۳۴۶۵۳۶۱۷

۰۲۱۸۸۰۶۴۰۹۸ |  ۰۲۱۸۸۰۶۴۰۹۹  |  ۰۹۱۰۴۴۴۷۹۱۵

info@nejatco.com