درباره ما

گروه نجات یک مجموعه مشاوره‌ای در حوزه مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ایجاد شده و هم به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه می‌دهد. ما با مشتریانی از سراسر ایران کار کرده‌ایم. باور داریم که در شرایط فرارقابتی جهان که کشورمان نیز به آن وارد شده، شرکت‌ها نیاز به چارچوب‌ فکری و کاری جدیدی دارند تا بتوانند اثربخش باشند.

دلیل وجودی ما این است که به مشتریانمان کمک کنیم تا عملکردشان را بهبود دهند، سازمان‌هایشان را متحول کنند، ناکارآمدی‌ها را به حداقل کاهش دهند، و رشد و توسعه بیابند. این کار را از طریق تمرکز بر منابع انسانی، استراتژی، فرایندها و مارکتینگ انجام می‌دهیم تا در مجموع نتایج مثبت و پایداری برای مشتریان به وجود بیاوریم.

در گروه نجات ترکیبی متنوع از متخصصان و مشاوران به صورت تیم فعالیت می‌کنند تا شرایط صنعت و بازار مشتریان را درک کرده و بهترین راهکار را به آنها ارائه نمایند. گروه نجات هم راهکارهای استاندارد و هم سفارشی دارد که آنها را در کنار ایده‌های ارزش‌زا به مشتریان خود ارائه می‌کند تا به اهداف کسب‌وکارشان دست یابند. روش کاری ما، ترویج نگرش‌های موفق و قابلیت‌سازی مشتریان جهت تدوین و اجرای برنامه‌های کاری آنهاست.

ما همچنین برنامه‌های آموزشی متعددی در حوزه‌های مختلف مدیریتی ارائه می‌کنیم و یادگیری حاصل از این دوره‌ها که با حضور تعداد زیادی از مدیران برگزار شده، توانسته راهکارهای ما را برای مشتریانمان غنی کند. ما آماده‌ایم تا تمامی تجاربمان را با نیروهای شما در میان بگذاریم تا آنها نیز در سازمان شما دستاوردهای عالی بسازند.


چشم‌انداز، دلیل وجودی و ارزشها نشان می‌دهد ما که هستیم و چگونه در بازار فعالیت می‌کنیم؛ به علاوه تعهد ما را به ارائه بهترین‌ها به مشتریان، سهامداران و جامعه‌مان نشان می‌دهد.

  • چشم‌انداز: معتمدترین شرکت خدمات حرفه‌ای مشاوره مدیریت در دید مشتریانمان، به واسطه ارائه بهترین‌ها
  • دلیل وجودی: خدمت‌رسانی به مشتریان از طریق ارائه بالاترین کیفیت خدمات مشاوره مدیریت، به طوری که مسائل اساسی آنها را در کسب‌وکار پوشش دهد.

ارزشها:

  • صداقت: ما کار درست را انجام می‌دهیم و واقعیت را به مشتری می‌گوییم، حتی اگر آسان نباشد.
  • به دنبال برترین بودن: دوست داریم فراتر از توقعات مشتریان برویم و راهکارهای علمی-عملی را متناسب با هر مشتری ارائه نماییم.
  • پاسخگویی: ما همواره و در هر زمان یا مکانی، پاسخگوی مشتریانمان هستیم.
  • اشتیاق: همیشه پر انرژی و مثبت هستیم، و از کمک کردن به مشتریان و ایجاد تأثیر مثبت بر کسب‌وکارهای آنها لذت می‌بریم.
هدف اصلی ما این است که شرکت شما را بصورت راهبردی بررسی کنیم تا فرصت‌های رشد را به شما نشان داده و راهکارهای مناسب سازمان شما را طراحی نماییم. بنابراین اهداف اصلی ما عبارتند از:

بهبود ساختار مدیریتی و منابع انسانی برای مشتریان

ایجاد فرهنگ چابک، رقابتی و مثبت در سازمان مشتریان

تقویت روشهای فروش و ارتباط با بازار

پیش‌بینی و اندازه‌گیری شرایط راهبردی برای مشتریان

ایجاد فرایندها و عملیات ناب برای مشتریان