درباره نجات

گروه نجات‌ یک شرکت مشاوره و آموزش مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ایجاد شده و هم به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه می‌دهد. ما با مشتریانی از سراسر ایران کار کرده‌ایم. باور داریم در شرایط فرارقابتی جهان که کشورمان هم به آن وارد شده، شرکت‌ها باید نگرش و روش کارشان را متحول کنند تا اثربخش بمانند.

مشاوره کسب و کار شرکت نجات

دلیل وجودی، چشم‌انداز و ارزش‌های ما

چشم‌انداز، دلیل وجودی و ارزشها نشان می‌دهد ما که هستیم و چگونه در بازار فعالیت می‌کنیم؛ 

به علاوه تعهد ما را به ارائه بهترین‌ها به مشتریان، سهامداران و جامعه‌مان نشان می‌دهد.

منابع انسانی - شرکت نجات

چشم‌انداز

معتمدترین شرکت خدمات حرفه‌ای مشاوره مدیریت در دید مشتریانمان، به واسطه ارائه بهترین‌ها

بازاریابی شرکت نجات

ارزش‌های نجات

صداقت: ما کار درست را انجام می‌دهیم و واقعیت را به مشتری می‌گوییم، حتی اگر آسان نباشد.
به دنبال برترین بودن: دوست داریم فراتر از توقعات مشتریان برویم و راهکارهای علمی-عملی را متناسب با هر مشتری ارائه نماییم.
پاسخگویی: همواره و در هر زمان یا مکانی، پاسخگوی مشتریانمان هستیم.
اشتیاق: همیشه پر انرژی و مثبت هستیم، و از کمک کردن به مشتریان و ایجاد تأثیر مثبت بر کسب‌وکارهای آنها لذت می‌بریم.

هدف‌گذاری شرکت نجات

دلیل وجودی

خدمت‌رسانی به مشتریان از طریق ارائه بالاترین کیفیت خدمات مشاوره مدیریت، به طوری که مسائل اساسی آنها را در کسب‌وکار پوشش دهد.

استراتژِی-نجات

دلیل وجودی نجات این است که به مشتریانمان کمک کنیم تا عملکردشان را بهبود دهند، سازمان‌هایشان را متحول کنند، ناکارآمدی‌ها را به حداقل کاهش دهند، و رشد و توسعه یابند. این کار را از طریق تمرکز بر تفکر استراتژیک، منابع انسانی، فرایندها، سبد محصول و مارکتینگ انجام می‌دهیم تا در مجموع نتایج مثبت و پایداری برای مشتریان به وجود بیاوریم.
در گروه نجات ترکیبی متنوع از متخصصان و مشاوران به صورت تیمی فعالیت می‌کنند تا شرایط صنعت و بازار مشتریان را درک کرده و بهترین راهکار را به آنها ارائه نمایند. گروه نجات هم راهکارهای استاندارد و هم سفارشی دارد که آنها را در کنار ایده‌های ارزش‌زا به مشتریان خود ارائه می‌کند تا به اهداف کسب‌وکارشان دست یابند. روش کاری ما، ترویج نگرش‌های موفق و قابلیت‌سازی مشتریان جهت تدوین و اجرای برنامه‌های کاری آنهاست.
ما همچنین برنامه‌های آموزشی متعددی در حوزه‌های مدیریتی ارائه می‌کنیم و یادگیری حاصل از این دوره‌ها توانسته راهکارهای ما را برای مشتریانمان غنی کند. آماده‌ایم تا تمامی تجاربمان را با نیروهای شما در میان بگذاریم تا آنها نیز در سازمان شما دستاوردهای عالی بسازند.