تقویم آموزشی بهار ۱۴۰۱ نجات

تقویم دوره‌های یادگیری ۱۴۰۱ نجات

با هدایت پروفسور نجاتی گیلانی ۱- دوره‌های مدیریت‌و‌رهبری ۲- دوره‌پیشرفته‌مدیریت‌منابع‌ انسانی ۳- سفر‌یادگیری ۱ تا ۳ تیر ۴- عیدی ما: وبینارهای رایگان هفته دوم فروردین در ای‌سمینار

تقویم آموزشی بهار ۱۴۰۱

نوروز نزدیک است و طبیعت زنده می‌شود، حقیقتاً بهار و نوروز یکی از زیباترین زمان‌های سال است و حس نو شدن و امید و تازگی به دنبال دارد.
چه چیزی بهتر از اینکه همزمان با نوروز و بهار، ما هم قابلیت‌هایمان را توسعه دهیم

نوروز و بهار امسال چند برنامه جذاب پیش رو داریم. تقویم آموزشی بهار ۱۴۰۱ما به این شکل است:

دوره‌های مدیریت‌ و‌ رهبری

۱٫ مهارت‌های نوین رهبری خود و کار

قصد دارید مهارت‌های مدیریت و رهبری خود – چه بصورت شخصی و چه در شغلتان- را توسعه دهید؟ یک دوره متفاوت برایتان داریم. دوره “مهارت‌های نوین رهبری خود و کار” در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و هر کدام شامل ۱۰ جلسه می‌باشد که شروع دوره مقدماتی اول خرداد است. دوره‌ها آنلاین و یک هفته در میان برگزار می‌شوند و طرز فکر شما را در حوزه‌های مدیریت و رهبری به چالش می‌کشند. در این دوره‌ها به دید و رویکرد رهبری حرفه‌ای مجهز می‌شوید تا بتوانید برنامه‌های فردی یا کاری‌تان را در ۱۴۰۱ متمایز از دیگران پیش ببرید.

۱۰ جلسه آنلاین، شروع از اول خرداد

۲٫ دوره پیشرفته هیئت مدیره حرفه ای

برای مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره “دوره پیشرفته هیئت مدیره حرفه‌ای” را بسیار ویژه و منحصربفرد طراحی کرده‌ایم. این دوره شامل ۱۰ ورکشاپ حضوری است که از پایان اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و رویکرد هیئت مدیره حرفه‌ای با استاندارد اروپایی توسط پروفسور نجاتی گیلانی تدریس می‌گردد. بهترین نتیجه زمانی است که ۲ نفر یا بیشتر از اعضای هیئت مدیره که در مسائل شرکت درگیر هستند با هم در این دوره شرکت کنند. جهت حضور در این دوره یک مرحله ارزیابی و مصاحبه از درخواست‌کنندگان انجام می‌شود.

۱۰ ورکشاپ حضوری، شروع از پایان اردیبهشت

۳٫ تدوین استراتژی و بازسازی سازمان

در صورتی که به دنبال یادگیری این هستید که چطور در سال ۱۴۰۱ سازمانتان را بر اساس برنامه مدون و راهبردی پیش ببرید، دوره تخصصی “تدوین استراتژی و بازسازی سازمان” برای شماست. این دوره شامل مباحث تخصصی، نوین و کاملاً کاربردی برنامه‌ریزی استراتژیک در سازمان است و شامل ۷ ورکشاپ حضوری می‌باشد که از اوائل خرداد آغاز می‌شود.

۷ ورکشاپ تخصصی حضوری، شروع از اول خرداد

دوره‌ پیشرفته‌ مدیریت‌ منابع‌ انسانی

اگر در جایگاهی هستید که باید کارکنان را مدیریت کنید، برایتان دوره جذاب “مدیریت منابع انسانی” در پیش داریم. این دوره بصورت آنلاین و اجرایی برگزار می‌شود و افرادی که تمایل دارند، در کنار آن می‌توانند در ۴ ورکشاپ حضوری هم شرکت کنند. این دوره جذاب از ۲۲ فروردین آغاز می‌شود پس اگر دوست دارید مدیریت منابع انسانی را در سال جدید با نگرشی نوین و بصورت کاربردی یاد بگیرید، از دوره ما جا نمانید!

۹ جلسه آنلاین
۴ ورکشاپ اجرایی حضوری
شروع از ۵ اردیبهشت

سفر‌ یادگیری

برای عاشقان سفر هم طبق روال هر سال، یک “سفر یادگیری” عالی در پیش داریم. سفرهای یادگیری فرصتی ویژه برای تحول باورها و رفتارهای خود و شبکه‌سازی هستند و شرکت‌کنندگان سفرهای یادگیری قبلی ما، آن را جزو تجارب به یادماندنی زندگیشان می‌دانند. در سفرهای یادگیری هم یاد می‌گیریم، هم متحول می‌شویم، هم مرزهایمان را به چالش می‌کشیم، هم کار تیمی انجام می‌دهیم و هم خوش می‌گذرد. اولین سفر یادگیری ۱۴۰۱ در ۲۹ تا ۳۱ تیر برگزار می‌شود.

سفر یادگیری، ۲۹ تا ۳۱ تیر ۱۴۰۱

سفر‌های ۲ روزه تخصصی و یادگیری فروش

سال ۱۴۰۱ سال پرچالشی برای کسب و کارها هست. اهمیت درآمد بالاتر و داشتن تیمهای قوی فروش برای شرکتها تبدیل به هدف کلیدی شده است. در این راستا برای توسعه واحد و تیمهای فروش دوره های اقامتی جذابی طراحی کرده ایم. این دوره ها را در چهارچوب سفرهای یادگیری دو روزه انجام میدهیم که یک روش یادگیری حرفه‏ ای تر میباشد. مزیت اصلی این سفرهای یادگیری فروش، اجرا بصورت شبانه ‏روزی و با استفاده با روش Action Learning است که باعث یادگیری عمیق در محیط جدید میشود.

سفرهای یادگیری فروش فرصتی ویژه برای تحول باورها و رفتارهای خود و شبکه‌سازی هستند و شرکت‌کنندگان سفرهای یادگیری قبلی ما، آن را جزو تجارب به یادماندنی زندگیشان می‌دانند. در سفرهای یادگیری فروش هم یاد می‌گیریم، هم متحول می‌شویم و هم کار تیمی انجام می‌دهیم و هم همه این تجارب در چهارچوب سفر برایتان اتفاق می افتد. اولین دوره ۲ روز سفر فروش ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۹ و ۲۰ خرداد برگزار می‌شود.

دوره ۲ روزه اقامتی جذاب اول: چگونه فروشنده اثرگذار و موفق باشیم؟ ۱۹ و ۲۰ خرداد ۱۴۰۱

دوره ۲ روزه اقامتی جذاب دوم: چگونه یک مذاکره‏کننده عالی باشیم؟ (ویژه تیم فروش) ۱۶ و ۱۷ تیر ۱۴۰۱

دوره ۲ روزه اقامتی جذاب سوم: ایجاد و مدیریت تیم فروش، ۱۷ و ۱۸ شهریور ۱۴۰۱

عیدی نوروزی ۱۴۰۱ نجات

و در پایان هم هدیه عیدی ما به شما، ۳ وبینار آموزشی رایگان در هفته دوم نوروز ۱۴۰۱ است. موضوع این سه وبینار تفکر استراتژیک، برندسازی شخصی و مدیریت نقدینگی در کار و زندگی است به این امید که شما را به دید و مهارت‌های کمکی برای درخشیدن هر چه بیشترتان در سال جدید مجهز کند. ثبت نام از طریق ای‌سمینار است، منتظر دیدارتان هستیم.نورروز ۱۴۰۱ را یا این ۳ مهارت، سالی بهتر بسازیم.

  • تفکر راهبردی ( آقای دکتر براتی)
  • برندسازی شخصی (خانم دکتر رازقی)
  • مدیریت نقدینگی (آقای مهندس کرمی)


زمان برگزاری وبینار در ای سمینار:

۹ الی ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰

اشتراک گذاری

guest
1 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها