سفر فروش: فرصت جذاب یادگیری و تحول فروش

سفر فروش جذاب اول: چگونه فروشنده اثرگذار و موفق باشیم؟

تاریخ: 19 و 20 خرداد – برگزار شد

سفر فروش جذاب دوم: چگونه یک مذاکره ‏کننده عالی باشیم؟ (ویژه تیم فروش)

تاریخ: 16 و 17 تیر

سفر فروش جذاب سوم: ایجاد و مدیریت تیم فروش

تاریخ: 17 و 18 شهریور

اطلاعات بیشتر: 09104447915

2.500.000 تومان

معرفی سفر فروش

  • چالش‌های 1401 تا اینجا بر فروش و درآمد شما تاثیر داشته است؟

امسال سال عجیبی است. قیمت‏ها بالا رفته و قدرت خرید مشتری کاهش یافته است و هنوز این پایان تحول نیست. رفتار مصرف دیگر مثل گذشته نیست و مشتری راحت از ما خرید نمی‌کند؛ بنابراین در کنار مزیت رقابتی، نقش تیم فروش از همیشه حیاتی‌تر شده است.

سرمایه‌گذاری بر ایجاد تیم فروش حرفه‌ای و مدرن دیگر یک اقدام لاکچری نیست بلکه یک الزام برای بقا و موفقیت شرکت‏هاست. قوی‌تر کردن تیم فروش بدین معنی است که برنامه آموزشی قوی برای تیم‌های فروش داشته باشید تا فروشنده‌ای خلاق و اثرگذار در تیمتان ایجاد کنید. فروشنده خلاق در این شرایط یعنی کسی که درخواست و انتظار مشتری را بفهمد و بتواند نرخ تبدیل کاربر به مشتری را افزایش دهد. در خیلی از کسب‏ وکارها فروش توسط صاحب کسب ‏وکار انجام می‏گیرد که این توسعه شامل خود صاحب کسب‏ وکار نیز می‏شود.

فروشندگی یک علم است که به سرعت و با تکنیک‌های جدید به روز می‌شود. این دوران زمانی برای آزمون و خطا نیست، بلکه زمان رسیدن به اهداف فروش رقابتی است، زیرا در یک چشم به هم زدن رقبا یا محصولات جدید وارد بازار می‌شود.

پس برای حفظ موقعیت خود در بازار و کاهش آزمون و خطا، استفاده از روش‏ها و تکنیک‏های نوین فروش حیاتی و یادگیری آنها از الزامات موفقیت در دوران سخت کنونی می‏باشد.

شرکت نجات چندین سال است که دوره‌های تخصصی فروش را با ارائه پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی از اساتید ایرانی بزرگ شده در کشور انگلستان برگزار می‌کند تا رویکردها و مهارت‌های فروش حرفه‌ای در سطح بین‌المللی را متناسب با شرایط شرکت‌های ایرانی به اشتراک بگذارد. از جمله دوره ‏های “فروش حرفه‌ای B2B” و “فروش حرفه‌ای رقابتی” در این سال‏ها اجرا گردیده است.

اما از آنجا که چالش‏های جدید نیاز به تحول در فروش و تیم فروش را حیاتی‏ تر کرده است، ما یک روش یادگیری حرفه ‏ای ‏تر را برای توسعه تیم فروش و مدیران فروش در چهارچوب سفر فروش ایجاد کردیم. مزیت اصلی این سفرهای یادگیری فروش، اجرا بصورت شبانه ‏روزی و با استفاده با روش Action Learning نتیجه تیم شدن تیم‏های فروش سازمان و یادگیری عمیق در محیط جدید می‏باشد.

برنامه ای که ما برای تیم های فروش طراحی کردیم شامل 3 سفر فروش 2 روزه می‏باشد که بدلیل تمرین‏های طراحی شده ظرفیت ثبت نام محدود می‏باشد.

در تاریخ 19 و 20 خرداد اولین سفر فروش با تجارب و یادگیری‏‌های هیجان انگیز و توسعه تیم‌های فروش رقابتی به انجام رسید. همچنین برای ایجاد رقابت مثبت بین تیم‌ها، در این سفر به چهار فروشنده برتر جایزه نقدی از طرف تیم نجات پرداخت گردید.

خوشحال می‌شویم اگر تمایل به حرفه ‏ای‏ تر شدن تیم فروش‏تان را دارید پاسخگوی شما در خصوص حضور در این سفرهای یادگیری تخصصی فروش باشیم.

همچنین برای شناخت تکنیک‌‏های فروش و فرایند توسعه تیم‏‌های فروش یک وبینار آموزشی رایگان برای مدیران و تیم فروش طراحی شد تا با روش‌های نوین «جهش‌ در فروش‌» آشنا شوند. وبینار آموزشی رایگان در روز دوشنبه 9 خرداد ساعت 18 از طریق سایت ایوند برگزار شد.

برای شناخت بیشتر و درک نحوه برگزاری سفر فروش و تمرین‌های تیمی حین دوره تصاویری از اجرای برنامه دو روزه خرداد ماه در ادامه به نمایش گذاشته شده است.

مخاطبین سفر فروش

  • مدیران فروش
  • کارشناسان فروش
  • مدیران عاملی که هدایت فروش را بر عهده دارند
  • فروشندگانی که به دنبال افزایش فروش هستند

استاد دوره

محتوای سفر فروش جذاب اول: چگونه فروشنده اثرگذار و موفق باشیم؟

– مدل‌های مختلف فروش را بشناسیم

– استفاده از تکنیک‌های روانشناختی در فروش

– چگونه خریدارهای دفاعی و رقابتی را مدیریت کنیم؟

– روش ایجاد ارتباط با خریداران و مصرف‌کنندگان

– تکنیک‌های علمی و فنی در فروش

– چگونه از مصاحبه سازنده در فرایند فروش استفاده کنیم؟

محتوای سفر فروش جذاب دوم: چگونه یک مذاکره ‏کننده عالی باشیم؟ (ویژه تیم فروش)

– چطور از مدیریت تجربه مشتری CEM و Rich Picture برای ایجاد رابطه پایدار با خریداران استفاده کنیم؟

– ایجاد تصویر قابل اعتماد از خود در ذهن خریدار

– روش پرزنت کالا و خدمات برای بستن قرارداد

– چطور برای مذاکره سازنده و رقابتی فروش، نقشه راه بکشیم

– روش “تقسیم و فروش” برای فروش مؤثر

– روش ایجاد همسویی بین کالا و خدمات فروشنده و نیاز خریدار

محتوای سفر فروش جذاب سوم: ایجاد و مدیریت تیم فروش

– چطور برنامه سالانه فروش را تهیه کنیم؟ چطوری آن را برای اجرا اولویت‌بندی کنیم؟ و چطوری بهش نظارت داشته باشیم؟

– شاخص‌های یک تیم عالی فروش

– چگونه تیم فروش مؤثر بسازیم و از رقابت منفی بین فروشندگان جلوگیری کنیم؟

– ایجاد سیستم انگیزش تیم فروش

– ارزیابی عملکرد فروشندگان

– روش‌های رهبری تیم فروش

– چطوری برای تیم فروش، برنامه توسعه مهارت (سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) تهیه کنیم؟

شما این امکان را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی ، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه نجات استفاده نمائید.