دوره مدیرعامل: تخصصی ویژه مدیران ارشد

اگر مدیرعامل، عضو هیئت مدیره یا نسل آینده مدیریت شرکت هستید، امسال روی خودتان طوری سرمایه‌گذاری کنید که در شرایط مبهم و پرتلاطم ۱۴۰۲، کسب و کارتان را به سلامت به مقصد برسانید. دوره مدیرعامل یک دوره تخصصی است که بصورت محدود، طی یکسال و با روشی چالشی و ساختارشکن برگزار می‌شود. وعده این دوره انتقال علم روز در سطح جهانی، ایجاد تحول راهبردی در شما، و کمک به پیاده‌سازی مؤثر همه این تحولات در سطح کسب و کارتان است. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.

معرفی دوره مدیرعامل: تخصصی ویژه مدیران ارشد

CEO (Chief Executive Officer) ، MD (Managing Director) یا همان مدیرعامل، بالارتبه‌ترین شغل اجرایی در یک سازمان است. در سازمان‌های بزرگ، هیئت مدیره و سهامداران مدیرعامل را انتخاب می‌کنند اما در شرکتهای کوچکتر معمولاً CEO همان بنیانگذار است.
مسئولیت مدیرعامل گرفتن تصمیمات مهم آینده ساز برای کسب و کار و نظارت بر کلیه عملیات شرکت است. مدیرعامل هم برای کارکنان، هم برای سهامداران، و هم در فضای کلانتر برای کل جامعه، چهره عمومی و نماینده سازمان است. بنابراین الگو و Role Model سازمان محسوب می‌شود.

علاوه بر این تطابق با قوانین و مقررات و پاسخگویی به کلیه موارد حقوقی و مالی شرکت در وهله اول بر عهده شخص مدیرعامل است. چه برسد به اینکه مدیرعامل خودش رئیس هیئت مدیره هم باشد! همه اینها مسئولیت سنگین سمت  مدیرعامل را نشان می‌دهد.

مدیرعامل هم در زمانهای بحرانی مسئول بقای کسب و کار است و هم باید به فکر توسعه و موفقیت سازمانش باشد. اگر شما هم مدیرعامل هستید یا قصد دارید مدیرعامل باشید، به این دنیای پر تکاپو خوش آمدید.

از طرفی ۱۴۰۲ سال آسانی نیست. امسال از همان ابتدا متفاوت بود و ذهن مدیران عامل پر از ابهامات و سؤالات متعددی است: چطور قیمتگذاری کنیم، مراقب نقدینگی باشیم، هوای مشتریان را داشته باشیم در عین حال که با برخیشان قطع همکاری کنیم، به نیروی انسانی در این محیط پر ابهام انگیزه و هدف بدهیم تا گیج و کم انرژی نشوند، قوانین جدید مالیاتی را به کار ببندیم، هوای شهرت و اعتبارمان را داشته باشیم و …..

در حالت عادی هم مدیرعامل بودن کار دشواری است، چه برسد به شرایط مبهم و پرتلاطم کنونی که این مسئولیت سنگین‌تر هم می‌شود. بنابراین اگر قبلاً می‌شد با تکیه به تجربه قبلی و حس درونی برخی تصمیمات را بگیریم، امسال دیگر فرصت برای چنین ریسک‌ها و سعی و خطاهایی نداریم. مدیرعامل امروزی باید بسیار هشیارتر و گوش به زنگ‌تر باشد و در هر لحظه، تصمیمات درست‌تری بگیرد. این تصمیمات لحظه‌ای اثرات بزرگی دارند که بر خود مدیرعامل، سازمان، کارکنان، سهامداران و مشتریان همه تأثیر می‌گذارند.

ما در تیم نجات با بهره گرفتن از سالها علم و تجربه پروفسور نجاتی گیلانی، قصد داریم امسال دوره مدیرعامل ویژه مدیران ارشد، اعضای هیئت مدیره و نسل آینده مدیران برگزار کنیم. پروفسور نجاتی گیلانی سالها در سمت مدیرعامل در اروپا، عمان و همینطور ایران فعالیت کرده‌اند و حالا در این دوره قصد دارند مدیرعاملان ایرانی را با استاندارد مدیریت جهان اول توسعه دهند، تا بتوانند در شرایط دشوار سازمانی یادگیر و رقابتی بسازند.

این دوره با ظرفیت بسیار محدود و طی یکسال برگزار می‌شود و وعده ما برای این دوره سه چیز است:

 1. کیفیت عالی دوره در سطح مباحث روز جهان اول

۲. خدمات عالی و کوچینگ در حین دوره

۳. سبک یادگیری تحولگرا، چالشی و لذتبخش

با این هدف که در پایان دوره نگرش، رویکرد و نگاهی جدید بدست آورید که با استفاده از آن ابتدا خودتان و سپس سازمان، محصول و منابع را متحول و رقابتی کنید، ریسک پذیر باشید، به دنبال فرصتها بگردید و تصمیماتی نوآور بگیرید تا همیشه در صف اول رقابت بایستید.

دوره مدیرعامل بصورت تخصصی ویژه این افراد طراحی شده است:

 • – مدیران عامل
 • – اعضای هیئت مدیره
 • – قائم مقام مدیران
 • – کارآفرینانی که قصد دارند شرکت خود را تأسیس کنند
 • – نسل‌های بعدی مدیران
 • – اعضای خانواده کارآفرین که قرار است در آینده مسئولیت‌های کلیدی بر عهده بگیرند
 • – مدیران ارشد با تجربه که علاقه دارند مسیر شغلی خود را بعنوان مشاور راهبردی کسب و کار ادامه دهند
دوره مدیرعامل. پروفسور نجاتی. نجات کسب و کار

اطلاعات دوره

شروع دوره از نیمه دوم تیر ۱۴۰۲

ماهی ۲ روز، پنجشنبه و جمعه

طول مدت دوره یکسال

بصورت Residential

دوره در حال برگزاری است. جهت درخواست فیلم دوره، لطفاً فرم را تکمیل کنید

این دوره ویژه مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره، همینطور نسل بعدی مدیریت شرکت طراحی شده است.

شیوه اجرای دوره بصورت Action Learning همراه با تمرین، ایفای نقش، کوچینگ، بحث‌ و خلاصه به گونه‌ای است که اساس نگاه شما را به دنیای کسب و کار و مدیریت، متحول می‌کند.

اگر آماده یک تحول اساسی در خودتان برای متحول کردن کسب و کارتان هستید، فرم بالا را تکمیل کنید.

خروجی دوره مدیرعامل: تخصصی ویژه مدیران ارشد

– یک استراتژی بلندپروازانه برای کسب و کار خود تهیه کنید و آن را تبدیل به Business Plan رقابتی نمایید
– عملیات سازمان را هدایت و مدیران واحدها را رهبری نمایید تا مطمئن شوید در زمان و هزینه معقول به اهدافشان می‌رسند
– ایده‌ها و استراتژی‌های نوآور برای متحول کردن سازمان خود پیدا کنید و فرهنگ سازمانتان را پذیرای عقاید جدید بسازید
– شبکه‌سازی حرفه‌ای خود را توسعه دهید
– سازمانتان را رشد دهید و به سمت تعالی و پایداری هدایت کنید
– سازمان را از وابستگی درآورید و برنامه‌های جایگزین در پیش بگیرید
– نقش منتور را برای کارکنان ارزشمندتان ایفا کنید

سرفصل‌های دوره مدیرعامل: تخصصی ویژه مدیران ارشد

در این دوره در مورد A-Z کسب و کار طی ۱۲ سرفصل صحبت می‌کنیم، اما با نگاهی متفاوت:

 • – یک مدیرعامل در سطح جهانی چطور به مسائل کسب و کارش نگاه می‌کند؟
 • – اولویت‌های اصلی و چندبعدی که مدیرعامل باید عمده زمانش را بر آنها بگذارد چیست؟
 • – چطور منابع اصلی شرکت (مالی، انسانی) را ساختار دهیم و مدیریت کنیم؟
 • – چطور راهبردی و آینده‌نگر فکر کنیم و نقشه راه بریزیم؟
 • – چطور هم قاطع باشیم، هم نقش لیدر و کوچ را در سازمان ایفا کنیم؟
 • – بعنوان مدیرعامل چطور محصولمان را طراحی، به بازار ارائه، مارکت کنیم و بفروشیم؟
 • – چطور بر کلیه عملیات سازمان نظارت درستی داشته باشیم و همواره متمرکز بر هدف بمانیم؟
 • – چطور بر توسعه شخصی خودمان بعنوان مدیرعامل کار کنیم؟
دوره مدیرعامل. شرکت نجات. پروفسور نجاتی

مخاطبین دوره مدیرعامل: تخصصی ویژه مدیران ارشد

 • این دوره صرفاً برای مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مشاورین راهبردی کسب و کار، یا افرادی که قرار است بعنوان نسل بعد مدیرعامل قابلیتسازی شوند طراحی و برگزار می‌شود.

مدرس دوره مدیرعامل: تخصصی ویژه مدیران ارشد

مدرس این دوره، پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی هستند. ایشان به واسطه ۴۰ سال سابقه کاری در سمت مدیریت ارشد و مشاور راهبردی در کشورهای اروپایی و عمان و ۲۵ سال فعالیت در ایران، این دوره را با استانداردهای جهانی طراحی و برگزار می‌کنند.

جهت دیدن رزومه استاد اینجا کلیک کنید.

دوره در حال برگزاری است. در صورتی که تمایل به دریافت فیلم دوره دارید کافیست فرم درخواست را تکمیل کرده یا با خانم چایچی به شماره ۰۹۱۰۴۴۴۷۹۱۵ تماس بگیرید.

دوره بصورت رزیدنشیال (اقامتی)، همراه با تمرین، ایفای نقش، جلسات بحث و کیس استادی و به روش Action Learning برگزار می‌شود. زیرا هدف نهایی این دوره صرفاً انتقال اطلاعات و مطالب تئوریک نیست، بلکه ایجاد تحولی ماندگار برای موفقیت شما و کسب و کارتان است.

این دوره برای ایجاد تحول اساسی در شما و در نتیجه در کسب و کار شما طراحی شده است. تیم نجات در حین این مسیر یکساله برای درک و پیاده‌سازی یادگیری‌ها چه بصورت شخصی و چه سازمانی، در نقش کوچ و منتور با افتخار در کنار شما هستند.

دوره مدیرعامل. شرکت نجات. پروفسور نجاتی گیلانی

اشتراک گذاری

زنبیل خرید

شما این امکان را دارید، با تکمیل فرم زیر ، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه نجات استفاده نمائید. کافیست اطلاعات تماستان را بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

فرم ورود به مشاوره کسب وکار نجات

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید