سمینار استفاده از بازاریابی شخصیت خودمان برای فروش محصولات

این سمینار برگزار شده است

دی ۹۸ با محوریت ایجاد و توسعه‌ی کاریزمای شخصی برای ایجاد رابطه، اعتمادسازی و فروش موفق با تدریس پروفسور نجاتی گیلانی توسط شرکت نجات برگزار شد.سمینار کاریزمای شخصی

چرا باید در این سمینار شرکت کنیم؟

با قرار گرفتن در ماه‌های پایانی سال مهم‌ترین فرصت‌ها برای فروش و مذاکره برای ما فراهم می‌شود. این فرصت می‌تواند مربوط به فروش کالا و خدمات یا برند شخصی ما باشد. از طرفی مدرس دوره‌های یادگیری تیم نجات پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی هستند که صاحب علم و تجربه‌ای 40 ساله در عرصه‌های ملی و بین‌المللی هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم سمیناری با تدریس ایشان طراحی کنیم تا در راستای توسعه شخصی و شغلی افراد گام برداریم و بتوانیم به دغدغه‌ی فروش در روزهای پایانی سال 1398 پاسخی مناسب ارائه کنیم.

بازاریابی خودمان برای کدامیک از ماست؟

در صورتی که در حوزه فروش و مارکتینگ کار می‌کنید قطعاً همواره به دنبال راه‌های جدیدی برای افزایش اثربخشی فروش خود هستید. اما حتی اگر کار شما مستقیماً فروش محصول نباشد باز هم نیاز است خودتان را به درستی بازاریابی کنید.

چرا بازاریابی خودمان مهم است؟

چون شما ارزشهایی در درونتان دارید و ارائه‌دهنده مزیتی هستید که برای دیگران مفید است. این مزیت ممکن است فکر، عقیده، دانش، مهارت، خدمات و یا حتی رابطه با شما باشد. بنابراین باید بتوانید دیگران را قانع کنید که شما را برای دریافت این ارزش‌ها انتخاب کنند: مثلاً شغل‌هایی مثل مشاوره، مربی‌گری، تدریس یا مدیریت دارید یا حتی روزانه با افراد دیگر در ارتباط هستید و می‌خواهید بر آنها اثر بگذارید، پس باید جایگاه و مقبولیت خود را بفروشید و اعتمادسازی کنید.

کاریزما چیست؟

کاریزما توانایی جذب کردن، مسحور کردن و اثرگذاری بر اطرافیان است. ما به راحتی می‌توانیم تشخیص دهیم که یک فرد کاریزماتیک است. اما تشخیص و توضیح ویژگی‌هایی که باعث می‌شود این فرد کاریزماتیک باشد دشوار است. افراد کاریزماتیک چه ویژگی‌هایی دارند که باقی افراد ندارند؟

ویژگی‌های افراد کاریزماتیک

همه‌ی ما قطعا آدم‌های کاریزماتیک را دیده‌ایم و شاید حتی خود شما هم فردی کاریزماتیک باشید!؟ اما آیا تمام ویژگی‌های افراد کاریزماتیک یکسان است؟ ممکن است یکی سکوت، جذبه و ابهت بیشتری داشته باشد و دیگری با قدرت نفوذ کلماتش بر دیگران تاثیر بگذارد. اما نقطه‌ی اشتراک افراد کاریزماتیک چیست؟ توانایی ارتباطی زیاد و مهارت‌های بین فردی بسیار قوی.

کاریزما در واقع ترکیبی است از “نفوذ” و “خوشایندی”:

  • نفوذ تاثیری است که حضور فرد کاریزماتیک در یک جمع آن را ایجاد می‌کند، یک حضور قوی و تاثیرگذار.
  • خوشایندی و خوش‌رویی دلیلی است بر اینکه افراد با یک فرد کاریزماتیک احساس راحتی و نزدیکی می‌کنند و به او اعتماد می‌کنند.

شما در چه حوزه‌ای مشغول به کار هستید؟

هنر: اینکه شما فردی هنرمند هستید یک امتیاز بزرگ برای شما محسوب می‌شود. اما بدون ارتباط برقرار کردن با دیگران چگونه می‌توانید هنر خود را عرضه کنید و از هنر به عنوان ابزاری برای تاثیرگذاری استفاده کنید؟

شما به کاریزمای شخصی نیاز دارید

تدریس و مربی‌گری: شما رسالت بسیار بزرگی دارید. افرادی از رده‌های سنی مختلف در کنارتان قرار می‌گیرند تا به آنها علم، دانش و مهارت‌های کار و زندگی را بیاموزید. اما چنانچه نتوانید فعالیت‌هایشان را رهبری کنید و رابطه‌ی دوستی-رهبری را مدیریت کنید، چطور می‌توانید یک نسل طلایی را پرورش دهید؟

شما به کاریزما نیاز دارید

مدیریت: شما یک تیم دو نفره یا یک شرکت 200 نفره را هدایت می‌کنید. دائمات برلی اخذ تصمیمات سرنوشت‌ساز و حیاتی باید با افراد درون یا خارج سازمان مذاکره کنید. چنانچه نتوانید تیمتان را با خود همراه کنید و نتوانید در مذاکرات ارتباط موفقی برقرار کنید، چطور می‌توانید به سوی اهداف سازمان خود حرکت کنید؟

شما به کاریزما نیاز دارید

متخصص منابع انسانی: افراد جدید پس از مصاحبه، بررسی و تایید شما به سازمان وارد می‌شوند. روابط افراد در سازمان، سمت و موقعیت آنها با تخصص شما طراحی می‌شود. تمام روندهای مربوط به “انسان” از دریچه‌ی تخصص شما می‌گذرد. اگر نتوانید ارتباطات موفقی با کارکنان و مدیران داشته باشید چطور می‌توانید بهره‌وری سازمان را تضمین کنید؟

شما به کاریزما نیاز دارید

فروش: دلیل وجودی هر کسب و کاری فروش است؛ فروش کالا و خدماتی که جامعه به آن نیازمند است. اگر شما در حوزه‌ی فروش مشغول به کار هستید، از آشنایی با شما بسیار خرسندیم. شما هر روز و هر لحظه بیشتر به قدرت ارتباطات پی می‌برید. برای انگیزه دادن به تیم فروش، از قدرت رهبری استفاده می‌کنید و بیش از اغلب افراد در موقعیت مذاکره قرار می‌گیرید.

شما به کاریزمای شخصی نیاز دارید

به همین دلیل در هر شغل و موقعیتی که هستیم بازاریابی خودمان برای پیشبرد اهدافمان بسیار حیاتی است.

کاریزمای شخصی

برای ارائه‌ی اطلاعات بیشتر آماده‌ایم:

02188064098
02188064099
09104447915