خدمات منابع انسانی HR

واحد منابع انسانیهدف ما در واحد منابع انسانی از این خدمات آن است که بتوانیم شریک شما در مدیریت نیروهایتان باشیم و خدمات گسترده‌ای را در مدل‌ برون‌سپاری، مشاوره یا ساختن واحد HR برای شما ارائه کنیم. به شما اطمینان می‌دهیم که در این خدمات تمامی قوانین کار و تأمین اجتماعی رعایت می‌شوند.

خدمات منابع انسانی

 

خدمات ما در حوزه HR مبتنی بر 6 پایه اصلی است:

  • ارزیابی و طراحی شغل: چه یک استارت آپ باشید و چه یک سازمان بزرگ، باید بدانید چطور هر شغل در سازمان شما نقشی در جهت اهداف بلندمدت ایفا می‌کند. ارزیابی و طراحی شغل نشان می‌دهد که کارها چرا، چطور و کجا انجام می‌شوند و به شما کمک می‌کند تا ساختار صحیح را برای کار خود بچینید.
  • جذب و استخدام: کمک می‌کنیم تا نیروهای مستعد را جذب کنید و آنهایی که بهترین تناسب و اثربخشی را برای شما دارند، استخدام نمایید.
  • مدیریت پاداش و مزایا: اگر سیستم پاداشدهی و پرداخت شما درست باشد می‌توانید بهترین نیروها را جذب و حفظ کنید و به درستی از آنها بهره‌برداری نمایید، در عین حال که متناسب با بودجه‌تان حرکت کرده‌اید. ما در این زمینه تجربه زیادی داریم و سیستم پرداخت را برای شرکت شما بهینه می‌کنیم.
  • یادگیری، توسعه و آموزش: به اعتقاد ما تفاوت بین یک شرکت خوب و یک شرکت بد، نیروهای آن هستند. بنابراین وقتی نیروهای مناسب را برای سازمانتان پیدا کردید، باید آنها را توانمند کنید تا پشتیبان استراتژی‌های شما باشند و از حداکثر پتانسیلشان در شرکت شما بهره‌برداری شود. ما تحقیقات زیادی انجام داده‌ایم و می‌دانیم برای هر شغلی چه شایستگی‌هایی نیاز است. بنابراین نیروهای شما را بر اساس مهارتها و توانایی‌های مورد نیاز برای هر شغلی که مد نظر دارید ارزیابی می‌کنیم و نیازهای توسعه آنها را به شما ارائه می‌نماییم. همچین کمک می‌کنیم تا یک برنامه توسعه شخصی برای هر فرد تهیه نمایید.
  • مدیریت عملکرد: نیروهای توانمند و متعهد، هر سازمانی را موفق می‌کنند. سازمان قوی بر پایه انسان‌های قوی ساخته می‌شود. با برنامه‌های مدیریت عملکرد به شما کمک می‌کنیم تا عملکرد کنونی افراد را بر اساس اهداف شغلی ارزیابی نموده، و برنامه بهبود و توسعه عملکرد را بر مبنای آن طراحی کنید.
  • مسیر شغلی و جانشین‌پروری: اساس هر کسب‌وکاری تداوم آن است. بنابراین به شما کمک می‌کنیم تا برای افراد در حوزه‌های کلیدی جانشین تربیت کنید، و همچنین از طریق مسیر شغلی راه توسعه و پیشرفت را برای سرمایه‌های ارزشمند سازمانتان ارائه می‌نماییم.