وبینار رایگان دید جدید به نیروی انسانی به عنوان سرمایه موفقیت سازمان

وبینار رایگان دید جدید به نیروی انسانی به عنوان سرمایه موفقیت سازمان

دوشنبه 15 شهریور

ساعت 20:30 – 20:00

اطلاعات بیشتر:۰۹۱۰۴۴۴۷۹۱۵

 

این جلسه برگزار شده است. جهت دریافت فایل صوتی لطفاً فرم پایین صفحه را تکمیل کنید.

معرفی دوره

چالش‏‌های مدیریت نیروی انسانی در این سال‌ها، دچار تحولات اساسی شده است، بخصوص پس از تجربه پاندمی کرونا و تغییرات اقتصادی و اجتماعی کشور در سال جدید و این باعث شده توقعات از مدیرانی که نقش کلیدی در هدایت و مدیریت منابع انسانی در هر سازمانی دارند بشدت تغییر کند. در شرکت‏های SME که مدیریت فرایندهای منابع انسانی اکثرا توسط مدیریت سازمان پیش برده می‏شود و مدیران صف نیز بخش مهمی از این وظایف را بعهده دارند، نیاز است که هم مدیریت سازمان و هم مدیران صف و همچنین مسئول واحد اداری یا منابع انسانی قابلیت‌های جدیدی را فرابگیرند تا بتوانند این تغییرات را به خوبی در سازمان پیش ببرند.

برای انجام صحیح چنین وظیفه خطیری، مهم است که مفهوم نوین مدیریت منابع انسانی، تحولات، مسئولیت‌ها و نحوه پیاده‌سازی آنها در شرکت‌ها فرا گرفته شود تا سناریوهایی که برای تحول مدیریت منابع انسانی لازم است را شکل داد و از حداکثر ظرفیت و قابلیت‌های کارکنان در شرکت -بخصوص در شرایط بحرانی کنونی- استفاده نمود.

به این منظور قصد داریم شب دوشنبه 15 شهریور ماه یک جلسه رایگان با ارائه پروفسور سیدصدرالدین نجاتی گیلانی در مورد دید جدید به نیروی انسانی به عنوان سرمایه موفقیت سازمان برگزار کنیم.

از  شما مدیران کسب و کار و متخصصان منابع انسانی و علاقمندان به این موضوع دعوت میکنیم در این جلسه ما را همراهی فرمائید.

همینطور می‌توانید در وبینار رایگان دیگر ما که 25 شهریور برگزار می‌شود نیز شرکت کنید.

اساتید دوره

فرم دریافت فایل صوتی جلسه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.