یادگیری در سال 98 با تیم نجات

برای یادگیری در سال 98 چه برنامه‌ای دارید؟

شروع سال 98 همراه با اتفاقات ناگواری برای بسیاری از استان‌ها و مردم کشورمان بود، امیدوارم بتوانیم روزهای دیگر سال و بهار 98 را تبدیل به اتفاقاتی عالی کنیم و فراتر از نوسانات محیط، به مسیر توسعه و موفقیت خودمان شکل دهیم. تیم ما در سال 98، برنامه‌های نوینی برای کمک به مسیر توسعه شما طراحی کرده است. روش‌های آموزش و یادگیری به شدت متحول شده و بسیاری از روش‌های آموزشی قبلی دیگر جوابگوی نیازهای جدید کشورمان نیستند. همانطور که محیط متحول شده، همه ما هم نیاز به مهارت‌ها، نگرش‌ها و رفتارهای جدیدی داریم که با روش‌های آموزش سنتی قابل اکتساب نیستند. روش‌های نوین یادگیری تأکید بسیاری بر تجربه، درک شخصی، کار تیمی و هدف-محوری دارند که باید در مسیر یادگیری افراد طراحی شوند؛ و یادگیری باید طی فرایندی که برای هر فرد متفاوت است، صورت گیرد.

بنابراین نباید روش‌های انتقال اطلاعات -اعم از حضور در دوره؛ مطالعه اطلاعات از کتاب، مقاله، اینترنت و ...- را مترادف با یادگیری در نظر بگیریم، زیرا یادگیری فراتر از این موارد می‌باشد. هدف ما در تیم نجات همراه شدن با شما در این مسیر، و ایجاد تجربه یادگیری پایدار و کاربردی برای شماست. یادگیری در سال 98 امسال دوره‌های یادگیری نجات به شرح زیر ارائه می‌شود: 1. سفرهای یادگیری:سفرهای یادگیری یک فرصت متفاوت برای ارزیابی خود، یادگیری مهارت‌های جدید، کسب تجربه و تهیه برنامه توسعه شخصی هستند که به دلیل اینکه در فضایی خارج از عادات و روتین‌های ما برگزار می‌شوند، به تحول فکری و یادگیری عمیق کمک می‌کنند. اولین سفر یادگیری اسفند 97 در استان یزد با تجاربی به یاد ماندنی برگزار شد و سفرهای بعدی در سایر استان‌ها برگزار می‌شود تا در کنار یادگیری تجربی، چارچوب‌های فکری خود را زیر سؤال ببریم و از فرهنگ‌های محلی کشورمان نیز بهره بگیریم. این دوره‌ها 3 روزه هستند و طی این 3 روز با ترکیبی از تمرین، بازی، بحث و آموزش مهارت‌های نوینی را فرا می‌گیرید و یادگیری را طی تجاربی کسب می‌کنید که از خاطر شما نخواهد رفت. همچنین می‌توانید این تجربه را با همراهی همکاران و یا خانواده‌تان به دست آورید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر دوم اطلاعات اینجا را ببینید. اولین سفر یادگیری مدیران2. دوره‌های مدیریتی: مدیریت هم علم و هم هنر است و فراگیری مهارت‌های مدیریت و رهبری در هر حوزه یا تخصصی که باشید، به یک الزام تبدیل شده است. مدیریت صحیح لازمۀ موفقیت هر کاری، خرد یا کلان؛ کاری یا شخصی می‌باشد. با توجه به سطح و حوزه، دوره‌های یادگیری مدیریتی در سه دسته ارائه می‌شوند:

  • دوره مدیران حرفه‌ای: این دوره بصورت جلسات Focus Group همراه با بحث، اشتراک تجارب و ارائه محتوای علمی برگزار می‌شوند و هدف از آنها یادگیری از همدیگر، به‌روز شدن بر اساس بهترین تجارب دنیا، و یافتن یک مدل کاری متناسب با شرایط کنونی کشور می‌باشد. در صورتی که تمایل به حضور در این دوره‌ها دارید، لطفاً اطلاعات تماستان را فرم پایین صفحه جهت برقراری ارتباط بگذارید.
  • دوره ویژه سرپرستان: این دوره مختص افرادی است که علاقه دارند مدیریت را بصورت پایه‌ای یاد بگیرند، و یا کسانی که به تازگی از سمت کارشناسی به مدیریت یا سرپرستی رسیده‌اند. حضور در این دوره فرصت بسیار خوبی برای این افراد است تا مسئولیت جدید خود را بصورت حرفه‌ای شروع کنند و با بکارگیری موفق اصول مدیریت در کار، در سمت تازه خود بدرخشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره اینجا کلیک کنید.
  • دوره توسعه شخصی: در هر حوزه‌ای که باشیم و به هر کاری که مشغول باشیم، توسعه شخصی یکی از اولویت‌های همه ماست. هدف دوره توسعه شخصی این است که مهارت‌های مدیریت زندگی را فرا بگیریم، بین کار و زندگی تعادل ایجاد کنیم، و همواره برای خودمان برنامه مشخصی جهت توسعه و موفقیت داشته باشیم. همه ما زمانی موفق خواهیم بود که نیازها و اولویت‌های شخصی خودمان را بشناسیم و آن را با کارمان -در هر حوزه‌ای که باشد- همسو کنیم. این دوره بصورت جلسات نصفه روزه، عصرهای دوشنبه هر هفته برگزار می‌شود که شما می‌توانید در جلسه معارفه رایگان آن شرکت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره اینجا کلیک کنید.

یادگیری در سال 98 3. دوره‌های یادگیری تخصصی: در بهار امسال سه دوره تخصصی برای افرادی که علاقه دارند خود را در حوزه‌های بخصوص بصورت حرفه‌ای توسعه دهند لحاظ شده است:

  • دوره تربیت مشاوران مدیریت حرفه‌ای: مشاوره مدیریت یک رشته کاری جذاب در تمام دنیاست و شرکتهای مشاوره معتبر جهانی در زمره بزرگترین گروه‌های خدماتی قرار می‌گیرند. در کشورمان نیز این حوزه چندین سال است که فعال‌تر گشته است. بنیانگذار شرکت نجات، پروفسور نجاتی گیلانی سالها در اروپا و کشور عمان بصورت حرفه‌ای در این حوزه فعالیت کرده و از 20 سال گذشته که به ایران بازگشتند، این حرفه را در کشورمان ادامه داده‌اند و شرکت نجات نیز با فلسفه ارائه مشورت به کسب‌وکارهای مختلف کشورمان پایه‌گذاری شده است. بنابراین محتوای این دوره صرفاً تئوریک نیست، بلکه بازتابی از سالها تجربه بین‌المللی و تجارب پیاده‌سازی پروژه‌های مشاوره مدیریت در کشورمان می‌باشد که در طول مباحث در اختیار حاضرین قرار می‌گیرد. همینطور حاضرین در دوره بر اساس شرایط، می‌توانند در پروژه‌های مشاوره شرکت همکاری نمایند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً فرم پایین صفحه را پر کنید.
  • دوره مارکتینگ و فروش: مارکتینگ و فروش همواره یکی از بحث‌های داغ روز است و دغدغه همیشگی سازمان‌هاست: چطور بازار را بشناسیم، محصولمان را معرفی کنیم، مشتریان را متقاعد کرده و فروش مداوم داشته باشیم. دوره مارکتینگ و فروش نجات بصورت جلسات نصفه روزه که هر هفته برگزار می‌شوند، مجموعاً طی 20 جلسه ارائه می‌شود که به دو بخش مارکتینگ و فروش تفکیک شده است. این دوره تمرکز زیادی بر تجربه فروشندگان موفق، مهارت‌های روانشناسی فروش و مذاکره دارد و از caseهای واقعی برای تحلیل و تمرین استفاده خواهد شد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره اینجا کلیک کنید.

یادگیری در سال 98 4. جلسات یادگیری مدیریتی بحث روز: امسال جلساتی 1 روزه با هدف بحث، یادگیری و به‌روز شدن در علوم جدید مدیریتی و رهبری بصورت سمینارهای فصلی برگزار خواهد شد. هر یک از این جلسات یک موضوعِ روز که دانستن آن با توجه به فضای کشور اهمیت دارد را دنبال می‌کنند و هدف آنها ارتقای دید مدیریتی و توان کاربردی کردن آن است، تا بتوانیم پیشرو و جلوتر از محیط حرکت کنیم. در صورتی که تمایل به حضور در این سمینارهای 1 روزه دارید، لطفاً فرم پایین صفحه را تکمیل کنید.

5. دوره‌های ویژه سازمانی: هر سازمانی اولویت‌های خاص خود را بر اساس هدفی که در سال 98 لحاظ کرده دارد؛ و از طرفی مهمترین عامل تحقق اهداف سازمان، نیروهای انسانی آن هستند. بنابراین سرمایه‌گذاری بر یادگیری و توسعه نیروهای انسانی به معنی سرمایه‌گذاری برای تحقق اهداف سازمان می‌باشد. تیم نجات با توجه به اولویت‌ها و اهداف، به شناسایی نیازهای یادگیری مدیریتی سازمان و نیروهای شما کمک کرده و در برنامه‌ریزی، طراحی، اجرا و ارزیابی میزان یادگیری‌ها همراه و پشتیبان سازمان خواهد بود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از طریق فرم پایین صفحه اطلاعات تماس خود را بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

6. Coaching & Mentoring: با توجه به فعالیت‌های روزانه، تصمیماتی که باید بگیریم و فضای سازمانی که در آن قرار داریم می‌توانیم یادگیری اختصاصی خود را داشته باشیم. مربی‌گری و منتورینگ به ما کمک می‌کنند تا بصورت شخصی و اختصاصی، نیازهای یادگیری‌مان را بشناسیم و طی یک برنامه مدون و هدفمند، خودمان را مرحله به مرحله توسعه دهیم. تیم نجات خدمات مربی‌گری و منتورینگ را بصورت شخصی و همینطور در کنار سایر دوره‌های یادگیری ارائه می‌دهد. در صورتی که برخورداری از این خدمات را برای خود اولویت می‌دانید، خوشحال می‌شویم همراه و حامی توسعه شخصی و حرفه‌ای شما باشیم.

یادگیری در سال 98   در آخر از صمیم قلب و از طرف همه اعضای تیم نجات، آرزو داریم سال 98 برای شما سراسر یادگیری، توسعه و موفقیت باشد. یادگیری اصل اساسی یک زندگی شاد و موفقیت حرفه‌ای است. امیدواریم هر روز یاد بگیرید، نو شوید و محیط اطرافتان را به محیط بهتری تبدیل کنید: "حالتان را به حال بهتر دگرگون نمایید". یادگیری سال 98


چاپ   ایمیل

مقالات مرتبط

محبوب ترین محصولات