اولین دوره یادگیری حرفه‌ای مدیران عامل

این دوره برگزار شده است

دوره یادگیری حرفه‌ای مدیران عامل

اولین دوره یادگیری حرفه‌ای مدیران عامل، پنج‌شنبه و جمعه ۷ و ۸ تیر ۱۳۹۷ برگزار شد. این دوره با تدریس پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی با موضوع Board Leadership شامل هشت پایه فکری مهم برای مدیران ارشد، نقش و وظایف راهبردی و اجرایی هیئت مدیره جهت موفقیت شرکت، به همراه تمرین و به صورت Action Learning برگزار شد.

اقتصاد ایران در سالهای آینده، متمرکز بر بازار آزاد و رقابت شدید خواهد بود. کاهش قدرت خرید مشتریان و افزایش هزینه‌های سربار تولید، تمرکز راهبران شرکتها را متحول خواهد کرد. مدیران عامل برای موفقیت در چنین محیطی باید چالش‌هایی را مدیریت کنند، که کسب توان رهبری در هر حوزه، تمرکز یکی از دوره‌های ۲ روزه در پکیج آموزشی “مدیران عامل” است.

مدیران عامل باید روش مدیریت و حاکمیت سازمان را تدوین و برای اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد، وظایف واضح و راهبردی تعیین و اعلام نمایند که شامل وظایف قانونی، مدیریت رشد، مدیریت ریسک و … خواهد بود، لذا در نخستین دوره سرفصل‌های “نیاز به داشتن نگرش متفاوت در مدیرعامل/ هیئت مدیره جهت هدایت شرکت و در کنترل گرفتن مسیر شرکت” مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دوره دوم از این مجموعه با موضوع Business Leadership با سرفصل‌های توسعه نقاط قوت شرکت، بهبود بهره‌وری شرکت و تجربه مشتریان، مدیریت پورتفولیوی مشتری و وفاداری مشتری در مرداد ماه برگزار می‌گردد؛ مدیران عامل باید روشهای راهبردی برای اداره شرکت خود را واضح کرده و در چارچوب کمیته‌های کاری راهبردی، شرکت خود را هدایت کنند. در این حوزه بخصوص تدوین رفتار سازمانی بسیار کلیدی می‌باشد.