در هر صنعتی که هستید، گروه نجات شریک شما در توسعه و یادگیری است

سبد خرید/ 0 تومان 0

برندسازی SME: چطور در صنایع کوچک برندسازی کنیم

برندسازی SME چیست و چرا اهمیت دارد؟ شرکتهای خرد، کوچک و متوسط (SME) یکی از مهمترین پایه‌های هر کشوری (اعم از توسعه یافته یا در حال توسعه) هستند. در تمامی کشورها شرکتهای SME بیشترین تعداد شرکتها را تشکیل می‌دهند و درصد زیادی از رشد اقتصادی، اشتغالزایی و نوآوری را ایجاد می‌کنند. تیم نجات علاقه و تمرکز خاصی بر شرکتهای SME و کمک به مسیر رشد و موفقیت این شرکتها دارد. اما چرا اینقدر اصطلاح SME مورد تأکید است؟

در مورد برند یا نام تجاری بیشتر بدانید

تا چه حد با واژه ی برند (Brand) یا نام تجاری آشنا هستید؟  چرا باید دنبال برند باشیم؟ یک برند، چه ارزش و یا جایگاهی را می تواند بدست آورد؟ 

برند، خاطره‌ای است که مشتریان به یاد می‌آورند و مرتبط به تجارب مثبت و منفی آنها از برند است. برندسازی، تنها فعالیتی در جهت شناساندن شرکت و یا بازاریابی نیست، بلکه همه تجربیاتی که یک مشتری از شرکت دارد را در برمی‌گیرد. در فضای فرارقابتی، ارزشهای جامعه پیچیده‌تر و گیج‌تر می‌شوند و به همین دلیل مردم به برندهایی علاقه‌مند می‌گردند که ارزشهای آنها واضح باشند. رابطه تنگاتنگ استراتژی و برند

درباره نجات

گروه نجات یک مجموعه مشاوره‌ای در حوزه مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ایجاد شده و هم به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه می‌دهد. ما با مشتریانی از سراسر ایران کار کرده‌ایم. باور داریم که در شرایط فرارقابتی جهان که کشورمان نیز به آن وارد شده، شرکت‌ها نیاز به چارچوب‌ فکری و کاری جدیدی دارند تا بتوانند اثربخش باشند.

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش کوچه 37، پلاک 96، طبقه 2، واحد 5، کدپستی: 1434653617
info@nejatco.com

02188064098
02188064099
09104447915

نمادها