در هر صنعتی که هستید، گروه نجات شریک شما در توسعه و یادگیری است

سبد خرید/ 0 تومان 0

چرا سفر یادگیری؟ راهنمای جامع برای یک تجربه یادگیری متمایز

سفر کردن از آنجا که با مشاهده و کسب تجربه همراه است، فرصتیست برای یادگیری و تغییر نگاه. در سفر چهارچوب‌ها و عادت‌هایمان را کنار می‌گذاریم و آماده‌ی کسب تجربیات جدید هستیم. از قید و بند درگیری‌های روزمره رها می‌شویم و در محیط جدید و در کنار افراد جدید، پذیرش بیشتری برای رویکردی نوین به زندگی خود خواهیم داشت. بنابراین سفر یادگیری یک قالب برجسته و متمایز برای کسب دانش و تجربه در مورد زندگی، شغل و کسب‌وکار است.سفر یادگیری

یادگیری در سال 98 با تیم نجات

برای یادگیری در سال 98 چه برنامه‌ای دارید؟

شروع سال 98 همراه با اتفاقات ناگواری برای بسیاری از استان‌ها و مردم کشورمان بود، امیدوارم بتوانیم روزهای دیگر سال و بهار 98 را تبدیل به اتفاقاتی عالی کنیم و فراتر از نوسانات محیط، به مسیر توسعه و موفقیت خودمان شکل دهیم. تیم ما در سال 98، برنامه‌های نوینی برای کمک به مسیر توسعه شما طراحی کرده است. روش‌های آموزش و یادگیری به شدت متحول شده و بسیاری از روش‌های آموزشی قبلی دیگر جوابگوی نیازهای جدید کشورمان نیستند. همانطور که محیط متحول شده، همه ما هم نیاز به مهارت‌ها، نگرش‌ها و رفتارهای جدیدی داریم که با روش‌های آموزش سنتی قابل اکتساب نیستند. روش‌های نوین یادگیری تأکید بسیاری بر تجربه، درک شخصی، کار تیمی و هدف-محوری دارند که باید در مسیر یادگیری افراد طراحی شوند؛ و یادگیری باید طی فرایندی که برای هر فرد متفاوت است، صورت گیرد.

درباره نجات

گروه نجات یک مجموعه مشاوره‌ای در حوزه مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ایجاد شده و هم به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه می‌دهد. ما با مشتریانی از سراسر ایران کار کرده‌ایم. باور داریم که در شرایط فرارقابتی جهان که کشورمان نیز به آن وارد شده، شرکت‌ها نیاز به چارچوب‌ فکری و کاری جدیدی دارند تا بتوانند اثربخش باشند.

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش کوچه 37، پلاک 96، طبقه 2، واحد 5، کدپستی: 1434653617
info@nejatco.com

02188064098
02188064099
09104447915

نمادها