برگزاری پنجمین همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش

نوشته شده توسط: بدون دیدگاه دسته بندی ها:رویدادهای برگزارشده


آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش با همراهی دکتر بلوریان تهرانی


پنجمین همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش در شهر رشت با حضور شهردار محترم این شهر، پروفسور نجاتی گیلانی و دکتر بلوریان تهرانی توسط مدیران نواندیش گیلان برگزار گردید. در این همایش, پروفسور نجاتی گیلانی به نقش فروش و بازاریابی در فضای رقابتی پیش رو پرداختند و چگونگی شکل گیری و ضرورت ایجاد سازمان­های فروش محور را بیان نمودند. به گفته ایشان در آینده شرکت­ها باید بازار را بسازند و اصل را بر برقراری رابطه با مشتری قرار دهند. فروش نتیجه رابطه با مشتری و اعتماد وی بوده و هدف شرکت­ها باید ایجاد و حفظ رابطه با مشتریان باشد. ایجاد تجربه مثبت برای مشتریان یک امر کلیدی برای حفظ رابطه خواهد بود. در بلند مدت این تجربه‌­های مثبت هستند که برند شرکت­ها را شکل می­‌دهند. سازمان­ها برای دستیابی به این عوامل، باید بتوانند خود را با استراتژی خرید خریدار همسو سازند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با همایش مذکور و بازدید از عکس­های همایش می­‌توانید به پایگاه خبری تحلیلی گیل خبر مراجعه نمائید.

استفاده از مطالب وب سایت نجات  فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نجات می‌باشد

گروه نجات یک مجموعه مشاوره‌ و آموزش در حوزه مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ، ایجاد شده و به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه میدهد.

تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش کوچه ۳۷، پلاک ۹۶، طبقه ۲، واحد ۵، کدپستی:۱۴۳۴۶۵۳۶۱۷

۰۲۱۸۸۰۶۴۰۹۸ |  ۰۲۱۸۸۰۶۴۰۹۹  |  ۰۹۱۰۴۴۴۷۹۱۵

info@nejatco.com